Září 2023

ŠKOLNÍ ROK 2023- 24

 

Mateřská škola

provoz začíná v pondělí 4. 9. 2023 od 6.30 do 16.30 hodin

22. 9. divadelní představení Zlatovláska (hrazeno ze sponzorského daru pro děti)

27. 9. pořad o africké kultuře (hrazeno ze sponzorského daru pro děti)

Základní škola

4. 9. v 8 hodin začíná nový školní rok: uvítání a úvodní informace do 9 hodin
školní družina a stravování začíná 5. 9.

v úterý 5. 9. se uskuteční cvičení v přírodě- dejte dětem sportovní obuv a oblečení, svačinu a pití

v úterý 12. 9. od 17 hodin proběhne úvodní třídní schůzka- informace o vzdělávání, volby do školské rady (zástupci rodičů)

v pátek 22. 9. divadelní představení Zlatovláska- pro žáky 1. a 2. ročníku (hrazeno ze sponzorského daru pro děti)

ve středu 27. 9. pořad o africké kultuře pro žáky 1.- 5. ročníku (hrazeno ze sponzorského daru pro děti)

v pátek 29. 9. je vyhlášeno ředitelské volno

Co dětem do školy pořídit:

-v naší ZŠ dostávají děti zdarma sešity a pracovní sešity, žáci 1. ročníku i pomůcky na výtvarnou výchovu včetně plastového boxu na jejich uložení

Žáci do 1. ročníku potřebují jen:

-aktovku, penál- nejlépe jen s 1 zipem (tam bude jen tužka č. 2 a pastelky), desky na sešity A4, 5x průsvitný obal na sešity A4, 3x obal na sešity A5, 1x obal na notýsek A6

- 2x přezůvky v sáčku (nejlépe v látkové tašce): 1x do ZŠ, 1x na obědy v MŠ, sportovní vybavení: tričko, tepláky, mikinu na Tv v sáčku, 1x sportovní boty v sáčku (máme otevřené šatní skříňky s věšáčky, proto vše v sáčku, aby se jim to neválelo dohromady na dně skříňky), větší starší tričko nebo zástěru jako ochranu před ušpiněním při Vv
- pláštěnku

Žáci do 2.- 5. ročníku ZŠ potřebují:

-aktovku, penál (tam bude tužka č. 2, pero- ne gumovací pilot, pastelky, krátké pravítko, guma, ořezávátko, nůžky), desky na sešity A4, 5x průsvitný obal na sešity A4, 3x obal na sešity A5, 1x obal na notýsek A6, obaly na učebnice, trojúhelník s ryskou, dlouhé 30 cm pravítko, kružítko

- 2x přezůvky v sáčku (nejlépe v látkové tašce):  1x do ZŠ, 1x na obědy v MŠ, sportovní vybavení: tričko, tepláky, mikinu na Tv v sáčku, 1x sportovní boty v sáčku (máme otevřené šatní skříňky s věšáčky, proto vše v sáčku, aby se jim to neválelo dohromady na dně skříňky)

-vodové barvy, tempery, štětec plochý č. 6 a 12, štětec kulatý č. 8 a 10, případně i tenký, kelímek na vodu, voskovky, modelínu, černou tuš, lepidlo, hadřík na utírání štětců, větší starší tričko nebo zástěru jako ochranu před ušpiněním při Vv (vše může být v plastovém boxu či v krabici od bot, využijte plastové boxy z loňského školního roku)
- pláštěnku